Centrum Rehabilitacji Gawłowska – kompleksowe zabiegi rehabilitacyjne
Ruty kategoria
Ruy opis

Centrum Rehabilitacji Gawłowska to miejsce, gdzie każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny. To, co jest najważniejsze, to zdrowie i samopoczucie pacjenta. Doskonale wiemy,że osoby, które zgłaszają się do nas po pomoc, mają do czynienia z różnymi jednostkami chorobowymi. Dlatego proponujemy różnorodne formy terapii, dzięki czemu w całości lub przynajmniej w pełni, będziecie mogli powrócić do sprawności fizycznej.

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Nie ma nic gorszego niż ograniczenia, dlatego będziemy walczyć wspólnymi siłami o to, abyście mogli poczuć się zdecydowanie lepiej. Oferujemy możliwość współpracy z najlepszymi terapeutami. Ich wiedza i doświadczenie, a także profesjonalny sprzęt medyczny, to znak rozpoznawczy naszego centrum rehabilitacyjnego.

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. To właśnie w tym mieście, jak również w jego okolicach, cieszymy się dobrą opinią. Zapiszcie się do nas na wizytę, a my sprawdzimy, co też jesteśmy w stanie Wam zaoferować za pomoc. Rehabilitacja pod naszym okiem zawsze przebiega sprawnie.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Ruta dzwoni
663025800
Ruty siedziba
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Ruty NIP
8981153108
Ruty Regon
363264255
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – kompleksowe zabiegi rehabilitacyjne
  • Centrum Rehabilitacji Gawłowska – kompleksowe zabiegi rehabilitacyjne