Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau
Ruty kategoria
Ruy opis

Drukarnia Artibau to wrocławska firma specjalizująca się w produkcji etykiet cyfrowych i saszetek. W ich szerokiej ofercie można znaleźć produkty przeznaczone dla różnych branż, takich jak alkoholowa, spożywcza, kosmetyczna czy chemiczna. Artibau wytwarza także dedykowane etykiety dla marek premium oraz wysokiej klasy etykiety logistyczne. Kolejną zaletą tej drukarni jest szeroki wybór wariantów wykonania produktów.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.1

Wytwarzane są zarówno podstawowe etykiety samoprzylepne na roli, foliowe, papierowe, ale także te specjalistyczne. W ofercie możemy znaleźć między innymi takie techniki jak peel-off czy OPQ. Najwyższy standard usług gwarantuje najnowocześniejszy sprzęt znajdujący się na wyposażeniu drukarni Artibau.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.2

Jako pierwsi w Europie stali się posiadaczami hybrydowej maszyny MARK ANDY DIGITAL SERIES, a jako pierwsi w Polsce zainwestowali w maszynę do druku cyfrowego inkjetowego XEIKON PX3000. Ponadto firma stawia na ekologię, szukając przyjaznych dla środowiska cieńszych materiałów oraz podłoży transportowych.

Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Ruta dzwoni
717822678
Ruty siedziba
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
Ruty NIP
8971746284
Ruty Regon
020841468
  • Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau
  • Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau