Helemejko Centrum Medyczne – badania na obecność nużeńca Wrocław
Ruty kategoria
Ruy opis

Centrum Medyczne zostało założone przez Iwonę Helemejko, znanego we Wrocławiu lekarza okulistę. Od 2016 roku personel medyczny Centrum dał się poznać jako profesjonalna kadra lekarska indywidualnie podchodząca do każdego pacjenta. Wady wzroku należą do często spotykanych, z którymi zmaga się wiele osób. Pracownicy Centrum starają się zawsze całościowo podchodzić do pacjentów – leczenie, miła atmosfera, wyrozumiałość to cechy, które powinny być obecne w procesie leczenia.

Lekarze okuliści są zawsze na bieżąco w zakresie wiedzy na temat wad wzroku. Doświadczenie i stałe powiększana wiedza pozwalają im na odpowiednie dobranie metod leczenia i środków medycznych do każdego pacjenta. Okuliści uczestniczą w konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Duża wiedza i doświadczenie to cechy, które najczęściej są przypisywane przez pacjentów lekarzom pracującym w Centrum Medycznym.

Osoby niepełnosprawne z wadami wzroku nie mają problemu z dostaniem się do budynku. Jest on specjalnie dostosowany do ich potrzeb. Gabinety lekarskie znajdują się na parterze. Przed budynkiem czeka na pacjentów duży parking, na którym bezpiecznie można pozostawić swoje auto. Do Centrum Helemejko dojadą Państwo również tramwajem nr 17 i autobusem nr 107 oraz 133.

Helemejko Centrum Medyczne

Ruta dzwoni
660206896
Ruty siedziba
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
Ruty NIP
8981029578
Ruty Regon
930332280