Laryngolog w poradni fizjoterapeutycznej MF Fizjoterapia Wrocław

Laryngolog w poradni fizjoterapeutycznej MF Fizjoterapia Wrocław
Ruty kategoria:
Ruy opis:

MF Fizjoterapia ma przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze swoich usług. Znajdziecie tutaj ofertę zabiegów fizjoterapeutycznych przeznaczonych zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci. W zakresie fizjoterapii dla dorosłych jest prowadzona między innymi terapia manualna, fizykoterapia jak również profilaktyka urazów odniesionych przez sportowców. Z kolei u dzieci diagnozowana jest wada postawa a następnie jest zastosowana terapia w celu jej wyeliminowania.

W MF Fizjoterapia dostępne są gabinety lekarskie gdzie przyjmują specjaliści tacy jak hepatolog, laryngolog, neurolog a także neurolog dziecięcy i ortopeda. Celem skutecznego leczenia niektórych przypadłości a zaliczyć do nich należy na przykład bóle kręgosłupa, bóle idiopatyczne jest wykorzystywana metoda osteopatii.

Jeśli borykacie się Państwo z problemem dotyczącym schorzeń górnych dróg oddechowych i narządów zmysłów z pewnością pomoże lekarz laryngolog, który zdiagnozuje problem i zaaplikuje stosowny sposób leczenia. Specjalista z zakresu laryngologii służy pomocą również dzieciom, które właśnie na tym etapie swojego rozwoju często wymagają pomocy ze strony laryngologa. Celem uzyskania szczegółowych informacji dotyczących placówki i sposobów leczenia dostępna jest strona internetowa www.mf-fizjoterapia.pl.

MF Fizjoterapia

Ruta dzwoni:
717575923
Ruty siedziba:
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
Ruty NIP:
8851573556
Ruty Regon:
021176990
  • Laryngolog w poradni fizjoterapeutycznej MF Fizjoterapia Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *