Naprawa telefonów i komputerów – ForceGSM Wrocław
Ruty kategoria
Ruy opis

Profesjonalny serwis telefonów komórkowych i laptopów ForceGSM to firma, której dynamiczny rozwój i grono zadowolonych klientów, rosną z roku na rok coraz szybciej. Aktualnie ForceGSM posiada oddziały w czterech polskich miastach: Legnicy, Wrocławiu, Katowicach i w Kaliszu, a w planach są kolejne lokalizacje.

Wysoka jakość usług naprawczych, jakie w swoich punktach serwisowych świadczy firma, doskonałe kompetencje zatrudnionych w niej fachowców i atrakcyjne ceny, to główne zalety, które sprawiają, że z uszkodzonym sprzętem elektronicznych ustawiają się tutaj kolejki. ForceGSM umożliwia nie tylko szybkie i pewne naprawy w poszczególnych oddziałach w kraju, ale również opcję naprawy smartfona, laptopa czy tabletu bez konieczności wychodzenia z domu.

Serwis można zamówić bezpośrednio z dojazdem po odbiór urządzenia, co dla klientów jest bardzo wygodną opcją. Firma działa na rynku od 2009 roku, a wprowadzenie do oferty usług serwisowych, poza tradycyjną sprzedażą elektroniki, było dla niej punktem zwrotnym!

Serwis Telefonów ForceGSM

Ruta dzwoni
783675000
Ruty siedziba
ul. Hallera 52 50-984 Wrocław
Ruty NIP
8842510527
Ruty Regon
021020124
  • Naprawa telefonów i komputerów – ForceGSM Wrocław