Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – sprzedaż sprzętu poleasingowego
Ruty kategoria
Ruy opis

Jesteśmy portalem, który pozwala znaleźć wysokiej jakości sprzęt poleasingowy w bardzo atrakcyjnych cenach. Skorzystanie z naszych usług jest bardzo proste i każdy bez problemów da sobie z tym radę. Umożliwiamy znalezienie między innymi samochodów, ciężkiego sprzętu, motocykli, naczep, autobusów i wielu innych rzeczy.

Pojazdy poleasingowe z aukcji na Poleasingowe.pl fot.1

Każdy sprzęt, który znajduje się na naszym portalu, pochodzi z najlepszych źródeł, jest sprawdzany i z całą pewnością spełnia najwyższe standardy jakościowe. Gwarantujemy, że każdy będzie w pełni zadowolony jeżeli tylko zdecyduje się na jego zakup. Przy organizowaniu licytacji sprzętu poleasingowego współpracujemy między innymi z takimi instytucjami jak: Mercedes-Benz Polska, Millenium Leasing, Pekao Leasing i wieloma innymi.

Pojazdy poleasingowe z aukcji na Poleasingowe.pl fot.2

W razie konieczności nasi specjaliści służą pomocą w obsłudze naszego portalu i w skorzystaniu z jego możliwości. Zapraszamy bardzo serdecznie do sprawdzenia naszych możliwości i zakupu zapewnianego przez nas sprzętu. U nas z całą pewnością każdy znajdzie maszyny dla siebie.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Ruta dzwoni
801009409
Ruty siedziba
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Ruty NIP
8942976550
Ruty Regon
021014968
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – sprzedaż sprzętu poleasingowego
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – sprzedaż sprzętu poleasingowego