Skup Aut Wrocław – AutoGTA

Skup Aut Wrocław – AutoGTA
Ruty kategoria:
Ruy opis:

AutoGTA to wrocławskie przedsiębiorstwo działające w branży samochodowej, specjalizujące się w skupowaniu aut. Skupuje ono auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, zabytkowe, specjalne, a także przyczepy. Zakres usług oferowanych przez firmę sięga skupu zarówno pojazdów sprawnych (z latami produkcji 2000-2020, o wartości od tysiąca do stu tysięcy złotych), jak i mechanicznie uszkodzonych (np. z niesprawnym silnikiem, posiadające rocznik 2005 i wyższy).

Zajmuje się również wykupem samochodów uszkodzonych w wyniku kolizji lub wypadku, a nawet takich, które m. in. z tego powodu nie nadają się już do naprawy i ich przeznaczeniem jest kasacja. AutoGTA prowadzi darmową wycenę skupu samochodu, ewentualną ofertę przedstawiając klientowi drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Sama transakcja wiąże się z ograniczeniem spraw formalnych do minimum, firma zajmie się również bezpłatnym dojazdem po samochód sprzedającego. Strona internetowa zawiera szczegółowe informacje na temat wyceny, złomowania samochodów czy obszaru działania firmy.

Skup Aut AutoGTA

Ruta dzwoni:
730117117
Ruty siedziba:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Ruty NIP:
8951876724
Ruty Regon:
020742967

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz