Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserowa
Ruty kategoria
Ruy opis

Soft Skin Dermaclinic z Wrocławia zadba o Państwa skórę w sposób profesjonalny i bezpieczny dla zdrowia, a gwarancją tego są najwyższej klasy specjaliści z dziedziny dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Znajdziecie tutaj pomoc w zakresie medycyny estetycznej, aby Wasza skóra była jędrna i gładka, pozbawiona zmarszczek i przebarwień. Soft Skin Dermaclinik w swojej ofercie ma przyjemność przedstawić terapie estetyczne, które oczywiście są dostosowane do wieku pacjentów.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Zabiegi laserowe, terapia osoczem bogatopłytkowym, mezoterapia to między innymi te zabiegi, które oferuje Soft Skin mające na celu poprawę jakości skóry. Otrzymacie Państwo również pomoc przy schorzeniach i niedoskonałościach skórnych, a w celu usunięcia zmarszczek specjalista z zakresu dermatologii zastosuje kwas hialuronowy i botoks.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Następną propozycją, którą ma dla Państwa Soft Skin Dermaclinik jest leczenie trudnych schorzeń skóry za pomocą nowatorskich metod, które pomogą w leczeniu na przykład trądziku młodzieńczego, trądziku osoby dorosłej, łuszczycy czy atopowego zapalenia skóry. Bliższe szczegóły są dostępne pod numerem telefonu +48 717 162 479 a rejestracji można dokonać za pomocą maila rejestracja@softskin-clinic.pl.

Soft Skin Dermaclinic

Ruta dzwoni
512822207
Ruty siedziba
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Ruty NIP
7532154115
Ruty Regon
021847160
  • Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserowa
  • Soft Skin Dermaclinic – depilacja laserowa