Terapia manualna Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska

Terapia manualna Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
Ruty kategoria:
Ruy opis:

Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu oferuje fachową, kompleksową i przede wszystkim skuteczną rehabilitację oraz fizjoterapię. Klientami centrum są osoby po urazach, kontuzjach sportowych, wypadkach, złamaniach, ale i Ci, którzy przeszli właśnie skomplikowane operacje, a ich kończyny wymagają wsparcia w powrocie do pełnej formy.

Terapia manualna w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.1

Centrum Rehabilitacji Gawłowska proponuje pacjentom połączenie terapii manualnej z rehabilitacją i zabiegami wykonywanymi na nowoczesnych urządzeniach medycznych, które skracają czas odzyskiwania formy i pozwalają szybciej wrócić do optymalnej sprawności fizycznej.

Terapia manualna w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.2

W placówce realizowana jest specjalistyczna rehabilitacja kręgosłupa, krioterapia miejscowa, zabiegi tzw. falą uderzeniową, terapia manualna i ćwiczenia usprawniające. Centrum wyróżnia się sukcesami w leczeniu i rehabilitacji barku, kolan, stawu łokciowego i skokowego, kręgosłupa, rehabilitacji sportowej, wspieraniu leczenia uszkodzeń łąkotki i ostrogi piętowej oraz fizjoterapią po endoprotezie.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Ruta dzwoni:
663025800
Ruty siedziba:
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Ruty NIP:
8981153108
Ruty Regon:
363264255
  • Terapia manualna Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska
  • Terapia manualna Wrocław – Centrum Rehabilitacji Gawłowska

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz