Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska

Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska
Ruty kategoria:
Ruy opis:

Wiązar Polska jest renomowaną w branży konstrukcji dachowych firmą, która specjalizuje się w projektowaniu, wykonywaniu i montażu wysokiej klasy wiązarów dachowych. Jako bezpośredni producent wiązarów dostarcza klientom kompleksowych rozwiązań, które od A do Z projektowane są pod konkretne potrzeby, wielkości i powierzchnie dachowe.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Firma wyróżnia się doskonałymi opiniami klientów, które wynikają z precyzyjnego wykonywania każdego, najdrobniejszego elementu oraz realizowania swoich usług zgodnie z nowoczesnymi standardami krajowymi i unijnymi. Firmowe dźwigary produkowane są z wysokiej klasy tarcicy konstrukcyjnej i oparte na konstrukcji kratowej, co pozwala na zmniejszenie kosztów całej instalacji przy zachowaniu tej samej wytrzymałości i jakości, co w przypadku tradycyjnej więźby dachowej.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Wiązar Polska obsługuje zarówno zlecenia budownictwa mieszkaniowego (domy i domki jednorodzinne), przemysłu i rolnictwa (pomieszczenia produkcyjne, magazynowe i wielkogabarytowe), jak i wykonuje same ściany szczytowe.

Wiązar Polska

Ruta dzwoni:
578211132
Ruty siedziba:
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
Ruty NIP:
1230537879
Ruty Regon:
011059223
  • Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska
  • Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz